Dvě sjezdovky, každá přes 300 m. Rychlý a pohodlný vlek a hlavně skvělé podmínky pro noční lyžování. A nyní nově také garance lyžování, protože si nasněžíme, kolik chceme.

Lyžování garantujeme! Nasněžíme si tolik, kolik je bude potřeba, aby jste si to u nás opravdu skvěle užili. Dbáme na údržbu, proto sjezdovku několikrát denně pravidelně upravujeme rolbou. Zalyžují si u nás začátečníci i pokročilí a hlavně všichni Ti, kdo mají rádi pohodlí a svah s dobrým lyžováním kousek od domova, na dosah města a jen pár kroků od auta či kousíček od městské hromadné dopravy. O víkendu pro Vás navíc máme zajištěnu dopravu z Vřesinské smyčky k nám na Skalku.

Skalka je skvělá pro celou rodinu. Vaše děti u nás naleznou opravdový ráj pro zimní radovánky. Nad kopec srandy pro bobování a lyžování je tu ideální svah jen pro děti a jejich první “krůčky” s lyžemi na nohou. Dětský Skipark je tu jen pro ně včetně vleku, instruktorů a našeho maskota dinosaura Skaláčka a Skaláčice.

Ceník Kontakt

Děti, male i velké, přijďte si zalyžovat do našeho dětského sněžného koutku. Čeká na Vás maskot Skaláček a spousta krásných postaviček na sněhu, překážky a podjezdy.

V případě, že máte zájem o instruktora pro Vaše děti (nebo také pro Vás), doporučujeme objednat se na telefoním čísle +420 730 804 556.

Ostatní informace

Za hodinu lyžování v dětském ski parku zaplatíte 80 Kč

Pokud neumíte lyžovat, nevěšte hlavu, máme pro Vás LYŽAŘSKOU ŠKOLU, která je k dispozici každý den od 9:00 až do 19:00 hod.

Těší se na Vás tým kvalifikovaných instruktorů, kteří Vás již v dřívějších letech učili lyžovat.

Kurzy Skalka Půjčovna