Lyžování v areálu Skalka family park Ostrava

Skalka Family park je připravená pro celou Vaši rodinu. Dospělí i děti u nás naleznou opravdový ráj pro zimní lyžařské radovánky. V areálu máme dvě sjezdovky, každá s délkou přes 300 m. Samozřejmostí je rychlý a pohodlný vlek, v dětském skiparku pak dva pásy a hlavně skvělé podmínky pro večerní lyžování.

Jak se staráme o sníh?

Sníh průběžně nasněžujeme podle toho, kolik je ho potřeba, abyste si u nás lyžování opravdu skvěle užili. Dbáme na údržbu, proto sjezdovku pravidelně upravujeme rolbou. Na své si u nás přijdou začátečníci i pokročilí. Skalka má výhodu snadné dostupnosti z Ostravy a velkého parkoviště. Je také snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. O víkendu máme pro návštěvníky areálu zajištěnou dopravu z Vřesinské smyčky.

Svahy jsou ideální jak pro dospělé a zkušené lyžaře, tak také pro děti a jejich první “krůčky” s lyžemi na nohou. Jen pro ně je pak připraven dětský Skipark, včetně vleku, instruktorů a našeho maskota dinosaura Skaláčka a Skaláčice. Odpočinout si mohou při bobování na vedlejším kopci.

V případě, že máte zájem o instruktora pro Vaše děti (nebo také pro Vás), doporučujeme se objednat online.

 

Ostatní informace

V dětském ski parku zaplatíte za lyžování 100 Kč

Pokud neumíte lyžovat, přihlaste se do naší LYŽAŘSKÉ ŠKOLY, která je k dispozici každý den od 9:00 až do 19:00 hodin.

Těší se na Vás tým kvalifikovaných instruktorů.

 

Ceník Kontakt