V provozu je dětský SKIPARK s možností využití instruktora lyžování.

 

Lyžování v areálu Skalka family park Ostrava

Skalka Family park je připravená pro celou Vaši rodinu. Dospělí i děti u nás naleznou opravdový ráj pro zimní lyžařské radovánky. V areálu máme dvě sjezdovky, každá s délkou přes 300 m. Samozřejmostí je rychlý a pohodlný vlek, v dětském skiparku pak dva pásy a hlavně skvělé podmínky pro večerní lyžování.

Jak se staráme o sníh?

Sníh průběžně nasněžujeme podle toho, kolik je ho potřeba, abyste si u nás lyžování opravdu skvěle užili. Dbáme na údržbu, proto sjezdovku pravidelně upravujeme rolbou. Na své si u nás přijdou začátečníci i pokročilí. Skalka má výhodu snadné dostupnosti z Ostravy a velkého parkoviště. Je také snadno dostupná městskou hromadnou dopravou. O víkendu máme pro návštěvníky areálu zajištěnou dopravu z Vřesinské smyčky.

Svahy jsou ideální jak pro dospělé a zkušené lyžaře, tak také pro děti a jejich první “krůčky” s lyžemi na nohou. Jen pro ně je pak připraven dětský Skipark, včetně vleku, instruktorů a našeho maskota dinosaura Skaláčka a Skaláčice. Odpočinout si mohou při bobování na vedlejším kopci.

V případě, že máte zájem o instruktora pro Vaše děti (nebo také pro Vás), doporučujeme se objednat online.

 

Ostatní informace

Pokud neumíte lyžovat, přihlaste se do naší LYŽAŘSKÉ ŠKOLY.

Těší se na Vás tým kvalifikovaných instruktorů.

 

Ceník Kontakt