Mapa areálu Skalka

01 Bruslení - 14x22 m ledová plocha s osvětlením a ozvučením, stan s příslušenstvím (ohřívače, lavice, stoly, barový pult) - Od prosince do března je v provozu nově otevřená atrakce kluziště. Tato osvětlená a ozvučená ledová plocha je plně vybavená pro výuku bruslařské školičky dětskými trenažéry a různými překážkami a také pro volnou zábavu na lední hokej, měkkými puky, hokejkami, brankami. Taktéž Skalka má ve svém týmů instruktory bruslení (ceník/kontakt). - Provozní doba kluziště probíhá ve 3 hodinových blocích, které máme rozdělené barvami žlutá, červená, modrá. Pro kratší vstupy na kluziště slouží také klasické hodinové lístky. Děti do led mají vstup na kluziště zdarma. Kluziště o rozměrech 14 x 22 m je situováno po levé straně parkoviště areálu. Kluziště je také možné si zarezervovat k soukromým účelům (kontakt/ceník). - Zázemí kluziště tvoří stan 6x12m, který je vybavený osvětleným pultem, stoly s lavicemi a přímotopy. Vstup na ledovou plochu je jištěno gumovými pásy ze stanu a podél kluziště, kde jsou rozmístěny makety hokejistů v životní velikosti se kterými se můžou naší návštěvníci vyfotit. - Servis a půjčení bruslí se nachází v přízemí části budovy Skalky (ceník/kontakt). - Vyražte si zabruslit pod širým nebem a ještě si u toho zablbnout od 9 – 21 hodin. Vše vám na Skalce půjčíme, od bruslí/chráničů (odkaz na půjčovnu).
02 Workout
03 Houpačka
04 Horolezecká stěna u trampolín a skluzavek Pro ty odvážnější tady máme 2 stupně obtížnosti v horolezectví, určeno dětem do 12 let
05 Sjezdovky Sjezdovka je vybavená osvětlením a zvukovým zařízením. Celková délka sjezdovek je 700 metrů. Červená sjezdovka s těžší obtížností je sjízdná po levé straně svahu. Modrá sjezdovka se označuje jako lehká pro sjezd a je navíc doplněná označením pro zábavnější jízdu z kopce. Dětský svět se nachází na pravé části svahu, kde má i svůj samostatný pasový vlek. - Obě sjezdovky červená a modrá jsou vybaveny vlastním vlekem – pomou.
06 Lezecké centrum – Lanáček Lanáček zpoplatněná 50 Kč, vhodné od 4 let – do 12 let
07 Poma
08 Lanová pyramida
09 Skluzavkové centrum
10 Horolezecká stěna
11 Lanové centrum
12 Pásový vlek
13 Dětský skipark
14 Zážitková tubingová dráha

Skalka Family park je rodinný areál, který Vás přes zimu zahřeje nejednou z řady svých nabízených aktivit. Na dosah města Ostravy, v místě ekologického koridoru mezi lesem a poli, si můžete Vy a Vaše děti přijet zalyžovat, zabruslit nebo zabobovat. Zavítat k nám můžete přes den, ale i ve večerních hodinách.

Lyže a brusle, to je základ naší nabídky. Pro začínající lyžaře a bruslaře máme připraveny výukové lyžařské školy s licencovanými trenéry. Každá lekce jde dobře znát, stačí jich pár a Vaše děti budou jezdit.

Náš zimní areál je vyhledávaný také díky skvělým službám a komfortu pro Váš celkový relax. Snadný dojezd, víkendový shuttle ze smyčky na Vřesině, bezproblémové parkování, wifi v areálu zdarma, půjčovna i servis všeho vybavení pro zimní radovánky, to je u nás samozřejmostí.

Hned z lyží si můžete zajít pro něco na zub a zahřátí do venkovního bistra. Větší hlad pak můžete zahnat v naší restauraci, kde vaříme v duchu tradiční kuchyně, za zvuku praskajícího dřeva v krbu.

Od listopadu do března je v provozu také osvětlené a ozvučené kluziště, plně připravené na výuku bruslařské školy s instruktory i na zkušené bruslaře. Jeho součástí jsou různé překážky a pro zápasy pro děti v hokeji pak měkké puky, hokejky a branky. Zkrátka zimní období si u nás užijete plnými doušky!

Provozní doba kluziště probíhá ve 3  blocích. Dopoledne 10:00 – 13:00 hod., odpoledne 13:30 – 16:30 hod. a večer 17:00 – 20:00 hod. Děti do 2 let mají vstup na kluziště zdarma. Kluziště o rozměrech 14 x 22 m je situováno po levé straně parkoviště areálu. Kluziště je také možné si zarezervovat k soukromým účelům .

Zázemí kluziště tvoří půjčovna s přilehlou místností pro přezouvání. Vstup na ledovou plochu je jištěn gumovými pásy.

Samozřejmostí je možnost nabroušení bruslí, které si domluvíte v půjčovně.

Ceník Kontakt

Přijďte si zabruslit pod širým nebem a ještě u toho zažít spoustu legrace.