Mapa areálu Skalka

01 Bruslení - 14x22 m ledová plocha s osvětlením a ozvučením, stan s příslušenstvím (ohřívače, lavice, stoly, barový pult) - Od prosince do března je v provozu nově otevřená atrakce kluziště. Tato osvětlená a ozvučená ledová plocha je plně vybavená pro výuku bruslařské školičky dětskými trenažéry a různými překážkami a také pro volnou zábavu na lední hokej, měkkými puky, hokejkami, brankami. Taktéž Skalka má ve svém týmů instruktory bruslení (ceník/kontakt). - Provozní doba kluziště probíhá ve 3 hodinových blocích, které máme rozdělené barvami žlutá, červená, modrá. Pro kratší vstupy na kluziště slouží také klasické hodinové lístky. Děti do led mají vstup na kluziště zdarma. Kluziště o rozměrech 14 x 22 m je situováno po levé straně parkoviště areálu. Kluziště je také možné si zarezervovat k soukromým účelům (kontakt/ceník). - Zázemí kluziště tvoří stan 6x12m, který je vybavený osvětleným pultem, stoly s lavicemi a přímotopy. Vstup na ledovou plochu je jištěno gumovými pásy ze stanu a podél kluziště, kde jsou rozmístěny makety hokejistů v životní velikosti se kterými se můžou naší návštěvníci vyfotit. - Servis a půjčení bruslí se nachází v přízemí části budovy Skalky (ceník/kontakt). - Vyražte si zabruslit pod širým nebem a ještě si u toho zablbnout od 9 – 21 hodin. Vše vám na Skalce půjčíme, od bruslí/chráničů (odkaz na půjčovnu).
02 Workout
03 Houpačka
04 Horolezecká stěna u trampolín a skluzavek Pro ty odvážnější tady máme 2 stupně obtížnosti v horolezectví, určeno dětem do 12 let
05 Sjezdovky Sjezdovka je vybavená osvětlením a zvukovým zařízením. Celková délka sjezdovek je 700 metrů. Červená sjezdovka s těžší obtížností je sjízdná po levé straně svahu. Modrá sjezdovka se označuje jako lehká pro sjezd a je navíc doplněná označením pro zábavnější jízdu z kopce. Dětský svět se nachází na pravé části svahu, kde má i svůj samostatný pasový vlek. - Obě sjezdovky červená a modrá jsou vybaveny vlastním vlekem – pomou.
06 Lezecké centrum – Lanáček Lanáček zpoplatněná 50 Kč, vhodné od 4 let – do 12 let
07 Poma
08 Lanová pyramida
09 Skluzavkové centrum
10 Horolezecká stěna
11 Lanové centrum
12 Pásový vlek
13 Dětský skipark
14 Zážitková tubingová dráha

Skalka je rodinný areál, který Vás přes zimu zahřeje nejednou z řady aktivit, které zde naleznete v příjemném a přátelském prostředí. Na dosah města Ostravy, v místě ekologického koridoru mezi lesem a poli si můžete nejen Vy, ale i Vaše děti zabruslit pod noční oblohou, zalyžovat na dvou udržovaných a pro noční lyžování osvětlených sjezdovkách.

Lyže a brusle, to je základ naší nabídky. Zimní areál je však také o skvělých službách a komfortu pro Váš relax. Snadný dojezd, víkendový shuttle ze smyčky na Vřesině, bezproblémové parkování, wifi v areálu zdarma, půjčovna i servis všeho vybavení pro zimní radovánky, to je samozřejmost.

Hned z lyží si můžete odskočit pro něco na zub do venkovního bistra. A pak hned zas na lyže, jaképak zdržování. Přišli jste si přece zajezdit. Nebo se chcete ohřát? Pak stačí jen několik kroků, sundat si lyže a jste uvnitř proskleného vnitřního bistra. Posaďte se, dejte si punč, chvíli se ohřejte a koukejte, jak se u nás lyžuje. A pokud máte opravdu hlad, mžete jít do restaurace, kde se najíte v duchu tradiční kuchyně opravdu bezvadně a jídlo si vychutnáte u hořícího krbu.

Od prosince do března je v provozu nově otevřená atrakce kluziště. Tato osvětlená a ozvučená ledová plocha je plně vybavená pro výuku bruslařské školičky dětskými trenažéry a různými překážkami a také pro volnou zábavu na lední hokej, měkkými puky, hokejkami, brankami. Taktéž Skalka má ve svém týmů instruktory bruslení

Ceník Kontakt

Provozní doba kluziště probíhá ve 3 hodinových blocích, které máme rozdělené barvami žlutá, červená, modrá. Pro kratší vstupy na kluziště slouží také klasické hodinové lístky. Děti do led mají vstup na kluziště zdarma. Kluziště o rozměrech 14 x 22 m je situováno po levé straně parkoviště areálu. Kluziště je také možné si zarezervovat k soukromým účelům .

Ceník Kontakt

Zázemí kluziště tvoří stan 6x12m, který je vybavený osvětleným pultem, stoly s lavicemi a přímotopy. Vstup na ledovou plochu je jištěno gumovými pásy ze stanu a podél kluziště, kde jsou rozmístěny makety hokejistů v životní velikosti se kterými se můžou naší návštěvníci vyfotit.

Servis a půjčení bruslí se nachází v přízemí části budovy Skalky

Ceník Kontakt

Vyražte si zabruslit pod širým nebem a ještě si u toho zablbnout od 9 – 21 hodin. Vše vám na Skalce půjčíme, od bruslí/chráničů (odkaz na půjčovnu).

Vstup do areálu je zdarma. Určité atrakce vyžadují přítomnost instruktorů, aby dohlédli na děti, které by měly být s doprovodem rodičů vzhledem k bezpečnosti návštěvníků na těchto atrakcích. Tyto atrakce jsou zpoplatněné – lanové centrum – Lanáček, zážitková tubingová dráha, kluziště. Vstupenky na tyto atrakce se dají pořídit