Mapa areálu Skalka

Zimní aktivity - Skalka family park Ostrava
01 Sjezdovky
02 Malý dětský svah
03 Apres ski bar
04 Půjčovna lyží
05 Bistro
06 Restaurace
07 Kolotoč
08 Sněžný tunel
09 HOP aréna
10 Kluziště
11 Půjčovna bruslí
12 Toalety
13 Pokladna
14 Sáňkování
15 Tubing
16 Mini ZOO
17 Skaláčkova jeskyně
18 Skaláčkovi kamarádi

Skalka Family park je rodinný areál, který Vás přes zimu zahřeje nejednou z řady svých nabízených aktivit. Na dosah města Ostravy, v místě ekologického koridoru mezi lesem a poli, si můžete Vy a Vaše děti přijet zalyžovat, zabruslit nebo zabobovat. Zavítat k nám můžete přes den, ale i ve večerních hodinách.

Lyže a brusle, to je základ naší nabídky. Pro začínající lyžaře a bruslaře máme připraveny výukové lyžařské školy s licencovanými trenéry. Každá lekce jde dobře znát, stačí jich pár a Vaše děti budou jezdit.

Náš zimní areál je vyhledávaný také díky skvělým službám a komfortu pro Váš celkový relax. Snadný dojezd, víkendový shuttle ze smyčky na Vřesině, bezproblémové parkování, wifi v areálu zdarma, půjčovna i servis všeho vybavení pro zimní radovánky, to je u nás samozřejmostí.

Hned z lyží si můžete zajít pro něco na zub a zahřátí do venkovního bistra. Větší hlad pak můžete zahnat v naší restauraci, kde vaříme v duchu tradiční kuchyně, za zvuku praskajícího dřeva v krbu.

Od listopadu do března je v provozu také osvětlené a ozvučené kluziště, plně připravené na výuku bruslařské školy s instruktory i na zkušené bruslaře. Jeho součástí jsou různé překážky a pro zápasy pro děti v hokeji pak měkké puky, hokejky a branky. Zkrátka zimní období si u nás užijete plnými doušky!

Provozní doba kluziště je 10:00 – 20:00 hod. Děti do 2 let mají vstup na kluziště zdarma. Kluziště o rozměrech 14 x 22 m je situováno po levé straně parkoviště areálu. Kluziště je také možné si zarezervovat k soukromým účelům. Nově kluziště zastřešeno.

Zázemí kluziště tvoří půjčovna s přilehlou místností pro přezouvání. Vstup na ledovou plochu je jištěn gumovými pásy.

Samozřejmostí je možnost nabroušení bruslí, které si domluvíte v půjčovně.

Naším nejčerstvějším přírůstkem z řad atrakcí je HOP aréna v kryté hale. Tady se děti mohou vyřádit na trampolínách a prolézačkách. V případě většího množství návštěvníků si obsluha vyhrazuje právo pozastavit prodej dalších vstupů do doby, než bude kapacita uvolněna.

 

Ceník Kontakt