Nejmodernější výbava

4 HTC Vive, 1 PSVR a 2 závodní/letecké simulátory ve VR s hydraulickou pohybovou platformou pro nezapomenutelný virtuální zážitek.

Krásné prostředí

Po vašem zážitku ve VR se můžete projít po našem areálu, dát si něco dobrého v bistru, nebo třeba navštívit naší Minizoo.

Velký výběr her

Více než 100 VR titulů na výběr. Můžete se těšit například na pecky jako Beat Saber, Pavlov VR, Half-Life: Alyx a spoustu dalších.

Multiplayer

Hry pro 2-4 hráče. Perfektní možnost jak strávit čas s kamarády nebo pro teambuilding. Hry pro více hráči najdete v seznamu her.

Akce na míru

Skvělé místo na oslavu narozenin, firemní večírek, teambuilding nebo soukromou akci. Pro více informací nás kontaktujte.

! LETECKÝ SIMULÁTOR POUZE PO PŘEDCHOZÍ REZERVACI !
(že máte zájem o letecký sim prosíme uveďte do poznámky)

Unikátní zážitek

Zažijte na vlastní kůži technologii budoucnosti a ponořte se do virtuální reality. O nezapomenutelný zážitek se postará nejmodernější VR Headset HTC VIVE Pro Eye, Play Station VR nebo závodní simulátorpohybovou platformou pro neuvěřitelně realistickou zkušenost.

0 +
Herních titulů

Nekonečná zábava

Nasadíte si naše magické VR brýle a najednou se svět kolem vás promění. V Blade & Sorcery se stanete středověkým rytířem nebo kouzelníkem. V Pavlov VR okusíte Counter-Strike na vlastní kůži. V Arizona Sunshine budete po boku svých kamarádu odolávat hordám zombíků. Job Simulátor vám zábavnou cestou umožní vyzkoušet si kdejaká zaměstnání. Barevné kostičky v Beat Saber vás rozhýbou do rytmů skvělé hudby. Chtěli jste vyzkoušet, jaké by to bylo létat? V Eagle Flight se budete prohánět oblohou jako orel.

VR Simulace

Usednete do pohodlné sedačky, položíte nohy na pedály, do pravé ruky uchopíte řadící páku, do levé závodní volant. Nasadíte si VR brýle a rázem sedíte v Chevrloetu Camaro, Ginetta G55 nebo ve Formuli 1. Budete brázdit závodní dráhy jako je například světoznámá Imola a při rychlosti 300 km/h uvidíte, uslyšíte a ucítíte přesně to, co závodníci F1, Grand Turismo, nebo Rally. Nechte se překvapit co dokáže Virtuální Realita na Skalce.

Ceník

Délka hryVR BrýleAuto / letecký simulátor
Děti30 minut160 Kč180 Kč
60 minut290 Kč300 Kč
Dospělí30 minut180 Kč200 Kč
60 minut320 Kč330 Kč