Umístění areálu Skalka, v přírodě u lesa, je ideálním prostředím pro svatební hostinu. Pro tuto slavnostní chvíli je pro Vás k dispozici sál v prvním patře s kapacitou přibližně pro 80 osob a venkovní terasou pro 50 osob. Po dohodě pro Vás připravíme venkovní obřad na terase u Anděla.

Dominantou svatebního místa je náš svatební strom, který je dílem uměleckého kováře p. Schwanczara. Stromu dne 21.3. 2019 slavnostně požehnal Msgre. Václav z Lobkowicz, biskup ostravsko – opavské diecéze. Strom má symbolizovat sílu a velikost vaší lásky, jeho kořeny pevnost a dlouhověkost vašeho vztahu. Poté co si řeknete své ANO, zamknete svou lásku zámečkem na klíček do větví svatebního stromu. Klíček vám slavnostně předáme a v den vašeho výročí znovu odemknete a přidáte symbol společně ušlé cesty. Zapíšete se do svatební knihy, do které za rok můžete přidat pokračování vašeho příběhu.

 

Jako dárek od nás novomanžele dostanou věrnostní program Rok s novomanželi. V rámci prvního společného roku od nás dostanou  skipasy, vstup do wellness, do dětského světa a v den výročí 3-chodovou slavností večeři.