Chcete si zasportovat a zároveň se příjemně pobavit? 
Pořádáme prázdninové sportovní neděle pro rodiny s dětmi. V rámci celodenního vstupného (250 Kč) jsme pro vás připravili sportovní dny se stanovišti, jako například třeba střelba z kuše, luku nebo laserové střelnice, metaná, překážky v nafukovacích balónech bumper bally, skoky v pytlích, skákání přes gumu a další srandovní a zajímavé úkolovky …, děti budou vybaveny soutěžními kartičkami se sportovními aktivitami a po splnění daných úkolů, které budou v ten den na programu budou odměněny odznakem Skaláčka.

A navíc pokud se děti zúčastní 4 sportovních nedělí můžou si doplnit sbírku různě barevně – originálních Skaláčkových odznaků.
Pokud děti získají 4 různě barevné Skaláčkovy odznaky (černý, červený, zelený, modrý), získávají další krásné ceny, které předá sám Skaláček. Tyto sportovní neděle jsou vhodné pro děti ve věku od 3 – 12 let.

Dne 22. července od 10 hodin proběhl PARKOUR WORKSHOP ve 4. blocích.

 Dne 29. 7. proběhlo 5. lekcí základních triků na trampolíně a zajímavé úkoly na atrakcích s malováním na obličej.

Startujeme vždy od 10 hodin a končíme s uzavřením atrakcí a to je v 19 hodin. Je na vás, kdy se připojíte. POZOR!!! V případě přeháněk nebo deště bohužel atrakce i sportovní den se nebudou konat. Takže sledujte náš facebook.

Další termíny sportovních nedělí:  5. 8., 12. 8., 19. 8. a 26. 8. 2018.

Těšíme se na vás!

Váš TÝM SKALKA

 

Novinky a Akce

Přinášíme Vám nejnovější zprávy a aktuality o dění na Skalce...

Zobrazit vše