Čeká na vás 27 druhů zvířátek, které budete mít možnost, pohladit a nakrmit

Mezi nejoblíbenější patří poníci, klokani, lamy, minihorse, ovce, kozy, morčata, prasátka KUNE KUNE a mnoho dalších. Minizoo má dvě ptačí voliéry, z nichž je jedna průchozí. Ohradu koz, kam je možnost volně vstoupit a být součástí jejich hravého a bezprostředního života. Napříč zoo jsou umístěny interaktivní hry, hádanky a rébusy ze života zvířat a rostlin edukativního charakteru. Celou zoo provází plastiky Skaláčkových kamarádů a každou půlhodinu vyjíždí z jeskyně náš maskot Skaláček, který vám o minizoo leccos prozradí.  O víkendu se také můžete těšit na komentované prohlídky s našimi ošetřovateli, kteří zábavnou formou vypráví o životě zvířátek.

Dle programu pořádáme chovatelské kroužky, kde si děti vyzkouší, co péče o zvířátka obnáší, a nebo také dny otevřených ohrad, kdy bereme návštěvníky do ohrad ke zvířátkům a pod dohledem zkušeného ošetřovatele si vyzkouší třeba učesat hřívu našim minihorse, nebo vyčistit kopýtka oslíkovi Vilíkovi.

Bludiště je plné rébusů a interaktivní zábavy pro celou rodinu s pohádkovými průhledy do ohrad zvířátek. Můžete se ztratit a uvnitř bludiště najít zrcadlovou nebo vajíčkovou síň, pavoučí síť, Skaláčkovy rébusy nebo také zvoničku, kterou si po zazvonění, můžete splnit svá tajná přání. V bludišti jsou také různé fotopointy, takže se nezapomeňte na památku vyfotit.