Přijďte si zabruslit pod širým nebem  k nám do Skalka Family parku. Sezónu bruslení jsme již zahájili a od soboty 10.11. spouštíme provozní dobu ve třech blocích.

Provozní doba kluziště: Dopoledne 10:00 – 13:00 hod.,  odpoledne 13:30 – 16:30 hod. a večer 17:00 – 20:00 hod. Děti do 2 let mají vstup na kluziště zdarma. Kluziště je také možné si zarezervovat k soukromým účelům

Vzhledem k téměř letním teplotám s námi mějte trpělivost a sledujte aktuální dění na facebooku, kde budeme informovat o stavu ledu a případné změně provozní doby. V pátek 9.11. je ještě bruslení v čase 17:00 – 20:00 hod.

Nemáte-li vlastní výbavu, vše vám na Skalce půjčíme, od bruslí až po chrániče v nově připravené půjčovně u kluziště.

Pro Vaše pohodlí jsme zprovoznili pokladnu u východu ze spodního parkoviště. Otevřena bude denně od 10:00 – 20:00 hod. Můžete si zde zakoupit vstupenky na kluziště a zároveň se občerstvit. V pátek 9.11. bude zatím v upravené době mezi 17:00 -20:00 hod.

Zázemí kluziště tvoří nově připravená půjčovna vybavení s přilehlou místností pro přezouvání. Vstup na ledovou plochu je jištěn gumovými pásy. V půjčovně si rovněž můžete zajistit broušení bruslí.

Připravujete-li vánoční večírek pro Vaši firmu, využijte možnost pronájmu kluziště. Ve stanovenou dobu bude kluziště zajištěno jen pro Vás. Nově nabízíme pro oslavy a večírky zimní koktejlový bar, který dodá Vaší akci tu správnou atmosféru.

Novinky a Akce

Přinášíme Vám nejnovější zprávy a aktuality o dění na Skalce...

Zobrazit vše