Restaurace

Zrekonstruovaná restaurace

Hřejivé místo pro rodinný či pracovní oběd nebo setkání s přáteli.

Restaurace na Skalce přináší nejen výtečnou gastronomii, ale také vkusné a hřejivé místo pro rodinný či pracovní oběd nebo setkání s přáteli.

Stavte se k nám a ochutnejte naši tradiční kuchyni. Vaříme jídla, která máte rádi a baví Vás. Záleží nám na každé chuti a důležité je i jak jídlo servírujeme. Při přípravě dbáme na šetrné postupy a suroviny, ty si vybíráme - podporujeme regionální producenty čerstvých surovin. Vychutnáte si také sezónní speciality – ryby, produkty domácí zabijačky, dýňové či houbové pokrmy. Zažít u nás můžete také hody či festivaly nejrůznějších pokrmů.

Myslíme však také na českou klasiku jako například hovězí svíčkovou. A s plným bříškem od nás povezete i Vaše děti, které si mohou pochutnat mimo jiné na báječných bavorských vdolcích s tvarohovo povidlovou náplní v křehkém koblihovém těstu.

Nový interiér restaurace jsme vybavili otevřeným krbem s funkcí umožňující tolik oblíbené grilování. Každý víkend grilujeme čerstvé maso a jiné dobroty.

Specialitou Skalky je burgr „Hranáč“ připravovaný z trhaného masa s bramborovým špízem kombinovaným se slaninou a cibulí. Náš Hranáč můžete s chutí zapít čepovaným pivem Pilsner Urqel, Kofolou nebo Kingswoodem. Dále pro Vás připravujeme domácí limonády, míchané nápoje a ledovou kávu.

Svou specialitu tady nalezenou i Vaše děti. Skalka je přece rodinný areál a proto jsme i Vašim dětem sestavili takové menu, aby se u nás najedly opravdu nejlépe. Dbáme na čerstvost a pestrou skladbu jídel i pro ty nejmenší návštěvníky naší restaurace.

Kapacita restaurace pohodlně pohostí až 60 osob. Venkovní terasa vytváří prostor pro dalších více než šedesát osob.